У Всеукраїнський день психолога перша заступниця начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна привітала працівників цієї галузі з професійним святом.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Під час зустрічі кращих фахівців області з ментального здоров’я відзначили подяками обласної військової адміністрації та обласної Ради.
Як зауважила посадовиця, за останній рік кількість психологів у соціальній сфері значно збільшилася. Наразі в громадах області працює 373 психологи.
«Ми розуміємо, що це лише початок і таких фахівців має ставати більше. Психологічної допомоги потребує і ще потребуватиме велика кількість населення. Насамперед – це сім’ї Захисників та Захисниць, родини загиблих, члени родин тих, чиї родичі знаходяться в полоні, діти наших військових, внутрішньо переміщені особи та загалом – особи, які постраждали від війни», – підкреслила Перший заступник Начальника ОВА.
Вона подякувала психологам за те, що у складні часи підставляють плече підтримки тим, хто цього потребує. За те, що допомагають зберегти стійкість у важкі часи та додають нам сил дійти до нашої перемоги.