Наступного тижня у Вінниці діятиме шість Центрів масової вакцинації населення. Охочі зможуть імунізуватись як раніше у міському Палаці мистецтв, у Прозорому офісі на вулиці Брацлавській,85 і у Вінницькому торгово-економічному інституті КНТІ. Зміниться графік вакцинування у Епіцентрі та ТРЦ «Мегамолл». Додасться ще один Центр масової вакцинації – на залізничному вокзалі (пл. Привокзальна, 1).
З 25 по 31 жовтня у міському Палаці мистецтв «Зоря», що на вул. Стрілецькій, 44, вінничани зможуть вакцинуватись з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00. У Прозорому офісі (територіальне відділення «Старе місто», вул. Брацлавська, 85) – також з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00. А у Вінницькому торгово-економічному інституті КНТІ (вул. Театральна 21) вінничани зможуть імунізуватись у суботу і неділю з 10:00 до 14:00.
Зміниться час роботи Центру масової вакцинації, який розташований у Епіцентрі (вул Батозька, 1-В). Тут можна буде імунізуватись щоденно з понеділка по неділю з 14:00 до 18:00.
Графік зазнає змін і у Центрі вакцинації, що у ТРЦ «Мегамолл» на вул. 600-річчя, 17. Вінничани зможуть вакцинуватись тут з понеділка по п’ятницю з 14.00 до 19.00, субота, неділя з 10.00 до 15.00.
Додасться ще один Центр вакцинації. Він буде розташований на залізничному вокзалі, пл. Привокзальна, 1 і працюватиме щоденно з понеділка по неділю з 09:00 до 14:00.