Після ремонтних робіт, які проводили на мережах водогону в різних районах міста, залишилися ями, не вкладена тротуарна плитка, не заасфальтовані проїзди.
Про це повідомили у КП Муніципальна варта Вінниці.
«Інспектори Муніципальної варти перевірили стан благоустрою місць здійснення земляних робіт. У результаті, на начальника РЕВМ КП «Вінницяоблводоканал» інспектори склали 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП, адже він, як відповідальна особа, не вжив заходів з проведення робіт для відновлення благоустрою після земельних робіт з ремонту мережі водопостачання на прилеглих прибудинкових територіях навпроти буд. 21 і 23 по вул. Київська, буд. 93 по вул. Ак. Янгеля, буд. 13 по вул. Тичини, буд. 30 по вул. Стрілецька та пішохідного тротуару загального користування навпроти буд. 21 по вул. Київська, після завершення терміну дії дозволів, виданих у встановленому порядку, що надалі ускладнило умови руху пішоходів», – йдеться у повідомленні.