У рамках впровадження Інтеркультурної стратегії на базі олімпійської підготовки Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо», відбулась арт-терапевтична подія «Берег Єднання».
Про це повідомили на сторінці ФСТ «Динамо» у Фейсбуці.
«Близько сотні людей об’єдналися заради мистецтва та підтримки одне одного у ці складні часи. Вінниця ще з початку війни докладає всіх зусиль, щоб створити гідні умови для проживання тим, хто переїхав до нашої громади. Важливу роль в цьому відіграє психологічна підтримка людей, які змушені були залишити свій дім.
Долучилися до акції мешканці Миколаєва, Маріуполя, Херсона, Харкова, Сєвєродонецька, Краматорська, Мелітополя… Разом з вінницькими митцями вони розмальовували яскравий мурал, грали у барабанному колі, вивчали перкусію тіла, грали у рухливі «Веселі естафети» та створювали яскраві малюнки на асфальті. Цьому єднанню не завадив навіть короткочасний дощ Лише об’єднавшись, ми можемо створити комфортні умови для тих, хто тут вже давно проживає, а також для тих, хто приїхав нещодавно».