Під час акції “Код нації” на вінницькій набережній відновили кольори чорно-червоно-білого орнаменту на плитах та намальований державний прапор України. З часу останнього відновлення фарби вигоріли вони майже повністю. Вінницька молодь пофарбувала орнамент та прапор на набережній «Рошен».
Про те, як проводили відновлення, повідомили у відділі молодіжної політики ВМР.
«Поруч з яскравим 40-а метровим біло-червоно-чорним орнаментом, оновлення зазнав й прапор нашої держави, тепер жовто-блакитний стяг помітно з центрального мосту міста.
Вдячні всім активістам за активну працю та адміністрації VinSmart ЦЕНТР за технічну підтримку.
Нехай українська вишиванка об’єднує нас не лише у цей день, а завжди спонукає до єдності!», – йдеться у повідомленні.