Благодійний фонд «МХП — Громаді» підбив підсумки третього відбору конкурсу бізнес-ідей «Роби своє», який покликаний підтримати сталий розвиток підприємництва як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні.
“Нам важливо, щоб економіка України розвивалася, а вона складається не лише з великих компаній, а й з малого бізнесу. Тому ми б дуже хотіли, щоб поряд із нашою компанією зростали інші сильні компанії, навіть конкуренти, адже конкуренція — це завжди підвищення якості продукції. В нашої держави є потенціал, і компанія МХП готова стимулювати цей потенціал.
Благодійний фонд «МХП — Громаді» готовий допомагати це робити та йти в партнерство й разом із партнерами прискорювати ці процеси. Ми готові навколо себе формувати сильних і конкурентних виробників. Адже поряд із сильними стаєш сильнішим і ти”, – написав у соціальній мережі “Фейсбук” керівник департаменту корпоративно-соціальної відповідальності компанії МХП Павло Мороз.
З-поміж 143 поданих проєктів у третьому турі було обрано 26 переможців, які
отримають підтримку в реалізації своїх ідей. Загалом у конкурсі зареєструвалося близько 700 учасників, а на розгляд експертів було надіслано 320 проєктів з 11 областей України, серед яких було обрано 62 переможці.
Таким чином, завдяки конкурсу створюється нова екосистема з маленьких історій успіху, які з’являться в різних регіонах України. Цього року, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, було проведено ребрендинг конкурсу, відповідно до умов сьогодення змінено пріоритети та розширено географію прийому заявок на 11 областей України.
Конкурс поширився на всі регіони, де є представництва благодійного фонду «МХП — Громаді», які якісно та експертно працювали з потенційними учасниками, надавали фахові рекомендації та в майбутньому будуть супроводжувати бізнес-ідеї на початкових етапах реалізації.
“Ми першими імплементували подібний конкурс у воєнних умовах, спростивши правила реєстрації та процедуру подання заявок. Конкурс «Роби своє» доступніший і менш забюрократизований за інші міжнародні чи державні гранти. Ми покладалися на фаховість запрошених експертів, які оцінюють сталість проєкту, довгостроковість, пріоритетність. Ми дивилися на проєкти з погляду їх потенційних можливостей створення найбільшого соціально-економічного ефекту для громади, регіону, а можливо, і для держави в цілому”, – відзначив П. Мороз.
Як починався конкурс “РОБИ СВОЄ” – дивіться у відеосюжеті нашого видання “Новини Вінниці” ↑