Щосуботи та щонеділі з 14:00 до 18:00 у Центральному міському парку ім. М. Леонтовича відбуваються фізкультурно-оздоровчі активності: функціональний фітнес майданчик, настільний теніс, піклбол, флорбол, регбі-5, диск-гольф, алтимат, панна футбол, бадмінтон, корнхол, електронний баскетбол.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
У місті триває реалізація соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», який заохочує мешканців до регулярних занять спортом і популяризує здоровий спосіб життя.
В осінньо-зимовий період тренування планують перенести в торгово-розважальні центри.
Для ветеранів війни проходять тренування з веслування на човнах «Дракон» — щосереди та щоп’ятниці о 17:30 на Вишенському озері.
Деталі:
066-436-78-72 — Олександр Коломієць
099-934-66-61 — Анна Тютюнник.
Також діє пара Джиу-джитсу для військових і ветеранів з інвалідністю:
понеділок – середа – п’ятниця о 20:00, Універмаг, 2 поверх.
понеділок – середа – п’ятниця о 20:00, Універмаг, 2 поверх.
Участь безкоштовна для всіх бажаючих.
Деталі:
099-000-49-410 — Мірошниченко Олександр.








