Працівниці МКП «Вінницязеленбуд» добирали квіточку до квіточки, щоб висадити з квітучих рослин Тризуб. Майстриня підприємства Алла Данілевська зізнається, створення квіткового Герба – велика честь і відповідальність.
Про це повідомили в Вінницькій міській раді.
«Це для нас дуже важливо і хочеться максимально вкласти у цю композицію душу, любов до України, шану до наших загиблих воїнів і, звичайно, любов до рідного краю. Власне саме назва Замкової гори свідчить про її ландшафтну особливість – природний схил. Його добре видно і з дороги, і з прилеглих територій. А отже і вінничани, і гості міста зможуть милуватися квітковим панно та надихатися патріотичною красою», – каже майстриня.
За словами Алли Данілевської, тагетіси, які в народі називають чорнобривцями, й агератуми – невибагливі та не потребують надмірного догляду. Вони цвістимуть до пізньої осені.
«Минулої весни наші клумби, квітники, сквери прикрасили композиції у національних кольорах. Цьогоріч ми вирішили не відступати від цієї традиції. Чимало рослин виплекали у своїх оранжереях та теплицях. Наразі у багатьох куточках нашого міста ви вже можете побачити результат нашої праці. Зазвичай переважають жовто-блакитні орнаменти, але є й чимало, виконаних у кольорах вишиванки. Комусь квіткові панно, можливо, навіють спомин про мамин рушник, комусь – бабусину сорочку… Це символи українського народу. Переконані, сьогодні вони надзвичайно важливі, адже показують хто ми є і за що боремось», – зазначила керівниця МКП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.
Попри війну, Вінниця має залишатися містом із унікальними квітковими традиціями. Це також символ нашої незламності та сили духу.