Свій прогноз ситуації у Вінницькій області оприлюднив начальник ОВА Сергій Борзов під час спільних штабних навчань з відпрацювання взаємодії та готовності відповідних підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2022/2023 років.
Про це повідомили в ОВА.
Керівники дорожних служб області, патрульної поліції, ГУ ДСНС, екстренної медичної допомоги, керівники районних військових адміністрацій зосередили зусилля на узгодженні відповідного алгоритму співпраці в умовах воєнного стану.
Особливу увагу приділили питанням організації заходів з протидії загрозам та реагуванню на надзвичайні ситуації, пов’язані з порушенням транспортного сполучення та ліквідації їх наслідків.
Начальник ОВА Сергій Борзов підкреслив:
До штабних навчань також долучились представники новоствореного підрозділу – військової служби правопорядку, утвореної в умовах воєнного стану.