Загалом отримали стрілецьку зброю понад вісімдесят військовослужбовців-строковиків.
Про це повідомили на сорінці військової частини у Фейсбуці.
Строковики призвані на військову строкову службу навесні цього року й прийняли присягу, пройшли необхідний курс підготовки та склали іспити, готові до виконання поставлених завдань.
В подальшому військовослужбовці з особистою зброєю в руках будуть проходити навчання, виконувати бойові стрільби, а також різноманітні службово-бойові завдання.
«Вітаємо гвардійців з отриманням першої бойової зброї та бажаємо з гідністю пройти школу мужності, міцного здоров’я та ратної служби!», – йдеться у повідомленні.