Призер Вінницької області з бойового самбо, змішаних єдиноборств ММА, призер чемпіонатів з греко-римської боротьби, жмеринчанин Назар Лютий у перший день війни пішов до військкомату, щоб стати на захист держави, але одразу почув відмову: у 18 років не беруть до війська. Тоді Назар приймає рішення підписати контракт і вступає до лав 95-ї ДШВ.
Про загибель молодого воїна повідомили у Жмеринській міській раді.
«Загинув наш земляк 31 липня на Луганщині внаслідок рашистського артобстрілу. Довгий час рідні та близькі вірили в чудо, адже з кінця липня Назар вважався безвісти зниклим, але 24 листопада було офіційно встановлено загибель воїна, що віддав за Україну найдорожче – життя», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/LYUTYY-80x42.jpg)
У перший день зими, 1 грудня, Жмеринська міська територіальна громада «живим коридором» зустрічатиме загиблого Героя Назара Лютого.