Не вщухають пристрасті і обговорення ініціативи Вінницької міської ради по встановленню в центрі міста інсталяції у вигляді знищеної техніки окупантів.
Вчора, одразу після встановлення ворожої техніки на місці демонтованого пам’ятнику «будьонівцям і червоноармійцям» тисячі вінничан висловили невдоволення мілітаристським перформансом міської ради.
Потрібно відзначити, що категорично проти встановлення ворожої техніки в центрі Вінниці виступив очільник області Сергій Борзов, який особисто замалював символіку агресора у вигляді літери “Z”.
Вже вранці, 6 травня влада міста вирішила прибрати понівечену техніку орків з Європейської площі. Одночасно з цим інформаційні ресурси влади спробували послабити репутаційні втрати керівництва міста і оприлюднили версію, що нібито техніку виставляли тимчасово, а пункт її призначення – ставка Гітлера «Вервольф» у Стрижавці.
Історія цим би і закінчилась, якби не небезпечна знахідка, яку, за інформацією з наших джерел у правоохоронних органах та інформацією головного редактора сайту «20 хвилин» Вадима Павлова, знайшли діти, які грались біля російської техніки.
За словами журналіста, діти знайшли у знищеній техніці бойовий пістолет.
Після розголосу в ЗМІ інформацію офіційно підтвердили і в Нацполіції області.
Голова військово-цивільної адміністрації теж прокоментував небезпечну знахідку:
Уявіть, там діти почали оглядати цю техніку, грались і знайшли бойовий пістолет. Здали на експертизу. Це недопустимо.
Ще раз підкреслюю, я категорично проти таких дій. Нам треба гнати і перемагати ворога, а це залізо викидати на смітник історії, – підкреслив Сергій Борзов.