Сучасний комплекс автоматичного габаритно-вагового контролю, який відсьогодні розпочав роботу на Вінниччині біля с.Щітки на автомобільній трасі М-12
Він дозволить ефективно контролювати габаритно-вагові параметри транспорту та мінімізувати руйнування дорожнього покриття внаслідок порушення правил проїзду.
Під час відкриття габаритно-вагового комплексу були присутні заступник Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Микита Лагунін, заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик, начальник Міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, що включає Вінницьку та Житомирську області, Микола Грибан, керівництво ГУНП у Вінницькій області,представники профільних управлінь і служб регіону.
Начальник Міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Вінницької та Житомирської областей Микола Грибан поінформував, що габаритно-ваговий комплекс на в’їзд в місто Вінниця — це вже другий такий в області:
«Ще один був раніше відкритий в напрямку міста Умань і працює цілодобово. На цій ділянці дороги є промислова зона, тому рух габаритно-вагового транспорту дуже інтенсивний».
На сьогодні у співпраці з ГУНП проведено близько 9 тисяч зважувань, починаючи з вересня цього року, виявлено приблизно 276 порушників та нараховано штрафів на суму приблизно 4 млн грн.