Начальник ОВА Сергій Борзов спільно з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом та народною депутаткою Іриною Борзовою відвідав спорткомплекс «Здоров’я». СК було реконструйовано в рамках національної програми Президента України «Велике будівництво». Приміщення спорткомплексу повністю адаптовано під сучасні норми доступності.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Під час візиту подарували найсучасніший електроміограф четвертого покоління для вимірювання та правильного розподілу навантажень на м’язи, підвищення ефективності тренувань.
Начальник ОВА Сергій Борзов, Міністр молоді та спорту України та народна депутатка України Ірина Борзова оглянули приміщення спортивного комплексу та поспілкувались з тренерами та вихованцями Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.