Днями відбулося перше засідання у цьому сезоні Ради “Ордену Святого Пантелеймона”. На зібранні затвердили склад Поважної Ради та обрали голову. А також представили голів Регіональних рад.
Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Цього року, як і попередні роки, головою Вінницької Регіональної ради обрано заступницю директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВ Тетяну Бондаренко. Також представили заступників голови. Це Вадим Бабій, підполковник медичної служби, кандидат медичних наук, начальник відділення реанімації та інтенсивної терапії (для аеромедичної евакуації) ВМКЦ ЦР. Секретар Ради Інна Мартонікова, прессекретар Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.
Загалом до Вінницької Регіональної ради увійшло 13 членів. Серед яких військові, журналісти, медики, представники громадськості та релігійних конфесій.
«Цього року ми частково оновили склад Регіональної ради, до нас приєдналися нові обличчя. У цьому сезоні відбір здійснюватиметься у трьох номінаціях. Тож сподіваємося на плідну роботу і гарні результати на Всеукраїнському рівні. Хочу зауважити, що щороку команда з Вінниці приїздить з Медичними Оскарами, тож сподіваємося, що й у цьому сезоні будуть достойні кандидати, які гідні цієї Відзнаки», – зазначила Тетяна Бондаренко.
Як повідомили під час засідання, що у цьому сезоні відбір кандидатів здійснюватиметься у таких номінаціях:
«За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (серед цивільних медиків) – відбором займаються Регіональні ради;
«За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (серед військових медиків) – відбором займаються Регіональні ради;
«За вагомий внесок в боротьбі українського народу за свободу та незалежність» (для іноземних громадян та організацій/установ) – відбором займаються Закордонні ради.
«За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (серед військових медиків) – відбором займаються Регіональні ради;
«За вагомий внесок в боротьбі українського народу за свободу та незалежність» (для іноземних громадян та організацій/установ) – відбором займаються Закордонні ради.
Церемонія вручення Медичних Оскарів відбуватиметься 27 липня.