4 травня 1992 року Могилів-Подільський прикордонний загін розпочав свій шлях становлення та розвитку в незалежній Україні. Вартові кордону, понад три десятиліття, охороняють українсько-молдовський рубіж.
Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
«Прикладами самовідданої служби персонал демонструє вірність Військовій Присязі, Батьківщині та її народу. За короткий в історичному масштабі час, прикордонний загін пройшов великий бойовий шлях і він продовжується й понині.
Сьогодні, в умовах повномасштабної жорстокої війни росії проти нашої незалежної держави, проти нашого народу, понад тисяча воїнів прикордонного загону разом з іншими захисниками Сил оборони України продовжують героїчно протистояти кривавому агресору. Завдяки ним ми щодня стаємо ближчими до перемоги.
Всім, хто цілодобово охороняє кордон, хто з гідністю виконує бойові завдання і дає відсіч ворогу – дякуємо за службу! Незламності духу, терпіння, мужності та відваги!», – йдеться у повідомлені.