Портативний автономний прилад, який забезпечує якісний непрямий масаж серця з постійною частотою та глибиною компресій EASY PULSE для ефективної дефібриляції передали колективу Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги народні депутати України від ВО «Батьківщина» Олег Мейдич та Валерій Дубіль.
Крім того, депутати «батьківщинівці» привезли в лікарню велику кількість різних виробів медичного призначення.
Про необхідність пристрою та його унікальність розповів медичний директор Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги Богдан Трохименко.
Також різноманітні вироби медичного призначення Олег Мейдич та Валерій Дубіль відвезли у Вінницьку обласну лікарню ім. М.І. Пирогова, Погребищанську центральну районну лікарню та Оратівську центральну районну лікарню.
Читати також: Олег Мейдич: «Потрібно негайно запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни»