Під час раптового конфлікту зловмисник спричинив ножове поранення цивільній дружині. Чоловік та жінка знаходились в стані алкогольного сп’яніння. Потерпіла перебуває в медичному закладі, затриманий – в ізоляторі тимчасового тримання.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
За словами керівника Відділу поліції №1 Гайсинського районного управління поліції Вадима Революка, до поліції надійшло повідомлення з медичного закладу про госпіталізацію з ножовим пораненням 26-річної жительки Бершадської міської громади.
Затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Слідством розслідується провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).