Вчора ввечері патрульні отримали виклик про ДТП на вулиці Шевченка. Заявник розповів поліцейським, що водій автомобіля Nissan Primera не впорався із керуванням, в’їхав у припарковані автомобілі Volkswagen Passat та Volkswagen Golf і став тікати.
Про цю пригоду повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
На керманича автомобіля Nissan Primera інспектори склали ряд адмінматеріалів: за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), за ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) та за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі посвідчення водія відповідної категорії) КУпАП.