Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA проходив в місті Кемер (Туреччина). До складу збірної України увійшли 7 спортсменів із Вінниці, які представляли країну в декількох розділах кікбоксингу. Вінничани здобули п’ять золотих медалей, чотири – срібних та три – бронзових. А загалом збірна України посіла друге загальнокомандне місце.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Як розповів тренер наших спортсменів Валерій Довбня, місце в складі збірної України вінничани вибороли на чемпіонаті України ще до війни. У світових змаганнях брали участь 31 країна, 5 континентів, 977 спортсменів.
Марія Довбня стала переможницею чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA серед дівчаток 11-12 років (вагова категорія до 30 кг). Андрій Бондарь здобув титул чемпіона світу у розділі Light Contact серед юніорів 15-17 років (вагова категорія до 55 кг), а Артем Іванов у цьому ж розділі виборов «срібло» у надважкій вазі. Кіріл Цецерошенко – чемпіон світу у розділі Point Sparing серед юніорів 15-17 років (вагова категорія до 65 кг). А Артем Денісенко у надважкій вазі одержав золоту медаль.
Також Ілля Добровольський виборов «срібло» на чемпіонаті світу у розділі Point Sparing серед юнаків 12-14 років (вагова категорія 45 кг), Андрій Андрійченко здобув бронзову медаль у тому ж розділі (вагова категорія 50 кг).
Національні команди ISKA завітали на чемпіонат після двох років перерви, пов’язаною з пандемією COVID-19.