П’ятеро студентів вінницьких коледжів їдуть до Мюнстера по освітній програмі «Еразмус+». Ця подорож стане можливістю для учасників не лише відкрити для себе нові горизонти, але й долучитися до європейської спільноти.
Так вважають у Вінницькій міській раді.
Конкурсні заявки на програму «Еразмус+» подали 32 студенти з Вінниці, а сам відбір проводили в Мюнстері. Лише 5 учасників пройшли всі етапи та отримали можливість поїхати до німецького Мюнстера на стажування.
Серед тих, хто вирушить до нашого міста-партнера, студенти:
Спілкуючись з хлопцями та дівчатами Вінницький міський голова зазначив, що для молоді сьогодні важливо переймати європейський досвід та отримувати знання у різних галузях.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/MYUNSTER1-1-80x53.jpg)