Поки одні учасники місцевих виборів святкують перемогу, інші переживають програш, а по всій області різко припинили “фарбувати лавочки, перейматись покращенням життя кожного українця, дбати про пенсіонерів, знижувати комунальні тарифи та піднімати зарплати”, “Партія Вінничан” зібралась з координаторами наших районів на першу робочу зустріч після дня голосування, – пише пресслужба вінницької партії.
Також з повідомлення місцевої партії зрозуміло, що після виборів діяльність політичної сили лише розгортається. Так “вінничани” вже привітали своїх депутатів яких обрали до місцевих рад Вінниччини та проаналізували недопрацювання на виборах.
Озвучили в “Партії Вінничан” і робочі плани.