Нова місцева політична сила висунула кандидатів у депутати Вінницької обласної ради, Вінницької міської ради, місцевих рад у об’єднаних територіальних громадах, районних радах та голів ОТГ.
У неділю, 20 вересня, відбулися збори по затвердженню списків депутатів у єдиних багатомандатних округах та окружних списків на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.
Делегати обласних зборів “Партії Вінничан” затвердили єдиний список кандидатів до Вінницької обласної ради та списки по 10 округах цього ж органу місцевого самоврядування.
Також делегати зборів затвердили єдиний список кандидатів у депутати Вінницької міської ради та 6 окружних списків.
Крім того, на зборах проголосували за списки у єдиних багатомандатних округах і окружні списки на виборах у такі органи місцевого самоврядування:
Інформація доповнюється.