«Партія Вінничан» звернулась до виборців та симпатиків патріотичних партій які не пішли на місцеві вибори до Вінницької обласної ради із закликом об’єднуватись щоб не допустити реваншу проросійських сил на місцевих виборах.
Під час пресконференції «Партії Вінничан» голова партії Микола Філонов розповів, що не аби як, його та учасників АТО, яких багато в партії, турбують неоднозначні заяви від членів команди «Слуги народу», про можливе об’єднання в коаліцію партії влади і «ОПЗЖ».
Мова йде про заяву нардепа Качури про можливе об’єднання “Слуги народу” та “ОПЗЖ” у місцевих радах (ред.).
Зокрема учасники АТО з вінницької партії говорять, що “поки ми захищали Україну на Донбасі, то тут, в тилу, відбувається реванш”.
Микола Філонов та співзасновник «Партії Вінничан» Віктор Бронюк закликали патріотичні сили до об’єднання і попросили підтримки виборців.