Сьогодні вранці патрульним надійшов виклик від громадянки на вулицю Київську. Заявниця повідомила про заблукалу пенсіонерку.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Прибувши на місце події, інспектори з’ясували, що 76-річна жінка вийшла з дому і забула, де проживає. Проте вона назвала поліцейським свої дані. Патрульні встановили місце проживання громадянки», – йдеться в повідомленні.
Заблукалу жінку інспектори доставили до її помешкання та передали родичам.
«Шановні громадяни, не залишайте без нагляду своїх малолітніх дітей та приділяйте більше часу своїм стареньким батькам, адже вони, як ніхто, потребують уваги. В разі зникнення когось із родичів одразу телефонуйте на лінію 102», – наголошують патрульні.









