На автодорозі М-21 за порушення ПДР патрульні зупинили автомобіль BMW 428. Його водій мав ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти перевірку в медичному закладі чоловік відмовився.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
«Водійського посвідчення порушник не мав, оскільки уже був позбавлений права керування», – йдеться у повідомленні.
На 34-річного водія автомобіля BMW 428 патрульні склали 2 протоколи: за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно протягом року) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Перевищення дозволеної швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину) КУпАП.