Вночі, близько 23-ї години, патрульним надійшов виклик про сімейну сварку на вулиці Богомольця у Вінниці. Інспектори прибули за вказаною адресою та зустрілись із заявницею. Виявилося, вінничанці погрожує її син.
Про цей епізод службової діяльності повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
Жінка розповіла, що її син вдруге протягом тижня вчиняє відносно неї домашнє насильство.
Поліцейські з’ясували, що під час сварки він знову вживав нецензурну лайку та погрожував матері фізичною розправою. На 54-річного чоловіка патрульні склали протокол за ч. 2 ст. 173-2 (Повторне протягом року вчинення домашнього насильства) КУпАП.
Патрульні також повідомили, як вірно застосовувати термінологію щодо домашнього насильства та координати «гарячих ліній», куди можна поскаржитися.
«Часто люди стають жертвами домашнього насильства, навіть не підозрюючи про це.
Пам’ятайте різницю!
Насильство — результат свідомих дій кривдника, які можуть бути підкріплені агресією та бажанням завдати шкоди, а не прагненням вирішити конфліктну ситуацію.
Конфлікт — зіткнення протилежних інтересів і поглядів, напруження і крайнє загострення суперечностей, що може призвести до активних дій усіх осіб, що залучені до конфлікту.
Ескалація конфлікту може призвести до насильства, але це стається не завжди. Якщо ви або ваші близькі потерпаєте від домашнього насильства — не мовчіть, допомога завжди поряд!
– Національна поліція України: 102
– Урядова гаряча лінія: 15-47
– Безоплатна правова допомога: 0-800-213-103
– Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot
діє в месенджері Telegram», – повідомили патрульні.
Пам’ятайте різницю!
Насильство — результат свідомих дій кривдника, які можуть бути підкріплені агресією та бажанням завдати шкоди, а не прагненням вирішити конфліктну ситуацію.
Конфлікт — зіткнення протилежних інтересів і поглядів, напруження і крайнє загострення суперечностей, що може призвести до активних дій усіх осіб, що залучені до конфлікту.
Ескалація конфлікту може призвести до насильства, але це стається не завжди. Якщо ви або ваші близькі потерпаєте від домашнього насильства — не мовчіть, допомога завжди поряд!
– Національна поліція України: 102
– Урядова гаряча лінія: 15-47
– Безоплатна правова допомога: 0-800-213-103
– Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot
діє в месенджері Telegram», – повідомили патрульні.