Поліцейські планують відвідати 15 вінницьких шкіл, у яких функціонують літні табори. Тим більше, що вже у половині з них побували патрульні та провели з дітьми безпекові заходи.
Про це повідомили в Патрульній поліції Вінницької області.
«Продовжуємо відвідувати літні табори та говорити з дітьми про правила дорожнього руху. Хочемо, щоб їхні канікули пройшли весело та безпечно.
Саме тому розповідаємо, де і як дозволено переходити дорогу, чому так важливо носити флікери, вчимо орієнтуватись у дорожніх знаках тощо», – йдеться у повідомленні.












