Традиційна серпнева педагогічна науково-практична конференція цього року мала назву: «Освіта, освітяни – незламні у війні». У заході взяли участь керівники освіти із громад, керівники закладів освіти, вчителі.
Як повідомили у Департаменті гуманітарної політики ОВА, згідно з чинними наказами і розпорядженнями, новий навчальний рік кожен заклад освіти повинен розпочати із облаштованим укриттям, незалежно від обраної форми навчання. На конференції підбили підсумки цієї роботи.
За інформацією органів управління освітою у громадах наразі в області готово 826 укриттів:
– 536 найпростіших укриттів;
– 144 укриття інших суб‘єктів господарювання.
Завершальний етап обстеження триває, тому показники можуть змінитися до 1 вересня.
Цьогоріч маємо забезпечити доступ до освіти також і дітей, які були змушені залишити свої домівки. До закладів загальної мережної освіти уже подали 3575 заяв щодо зарахування дітей-ВПО.
Вінниччина готова до навчання, як офлайн, так і онлайн. Після конференції педагоги вже починають реєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».
Визначили основні пріоритети: БЕЗПЕЧНИЙ освітній простір та цифрова трансформація! Ми маємо забезпечити головне завдання освіти – підготовку громадянина до суспільного життя та фахівця для розвитку економіки», – повідомили у департаменті.