Зустріч мала на меті об’єднати інноваторів, бізнес-спільноту та владу і стати комунікативним майданчиком для вироблення спільних напрямів діяльності науки і бізнесу.
Форум мав на меті популяризацію інноваційної діяльності, консолідацію інтелектуального потенціалу України у відповідності до європейських та світових стандартів, формування міжнародної мережі «Бізнес-Наука».
Не менш важливим напрямком є підтримка стартапів та культури підприємництва, створення центрів трансферу технологій, створення комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, пошуку інвестиційних ресурсів та додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проектів.
Організаторами форуму були Вінницька міська рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Донецький національний університет імені Василя Стуса та Науковий парк «ДонНУ-Поділля».