28 травня о 18:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автошляху поблизу с.Флорино Бершадського району. В результаті ДТП, в салоні легкового автомобіля було затиснено двоє людей.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
За попередніми даними, 22-річний водій автомобіля «CHEVROLET Lacetti» не впорався з керуванням транспортного засобу та з’їхав у кювет.
Бійці ДСНС, що прибули на виклик, за допомогою спецобладнання деблокували з лекговика двох жінок, 1980 та 1986 року народження та передали їх бригаді екстреної медичної допомоги.
До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС злучалося п’ять чоловік особового складу та один спецавтомобіль.
Причини, що призвели до автопригоди встановлюються працівниками Нацполіції.