У Маріуполі, 12 травня, загинув уродженець м. Ямполя, старший оперуповноважений відділу боротьби з транскордонною злочинністю ГОВР першого прикордонного загону Донецького прикордонного загону в м. Маріуполь Слободянюк Максим Валерійович, 23.07.1990 року народження.
Про це повідомили у Ямпільській міській раді.
«З першого дня війни, протягом 78 днів він стояв на захисті Маріуполя. В надважких умовах разом з побратимами героїчно тримав оборону «Азовсталі». Ворожий обстріл вакуумними бомбами обірвав життя Максима. В одну мить рідні втратили батька, чоловіка, сина, брата… Щирі співчуття рідним і близьким та низький уклін батькам за те, що виховали справжнього Героя!», – йдеться у повідомленні Ямпільської міськради.
Він назавжди залишиться у пам’яті мешканців громади, як мужній, непохитний, сталевий воїн «Азовсталі».