13 грудня, 146 років тому народився славетний композитор, автор «Щедрика» Микола Леонтович. Цього дня стартував обласний мистецький проект «Співає Поділля Леонтовича».
У проекті «Співає Поділля Леонтовича» беруть участь знамениті професійні, дитячі, студентські хорові колективи.
Також під час проекту вручили обласні музичні премії імені Миколи Леонтовича. Їх вручали у кількох номінаціях.
Видання «Новини Вінниці» детально інформувало про лауреатів премії та як відбувалось визначення переможців.
В категорії «Професійні хорові колективи» – Муніципальна академічна чоловіча хорова капела Ревуцького.
У номінації «Навчальні хорові колективи закладів вищої мистецької освіти: Молодіжний хор “Світич” Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Серед навчальних хорових колективів закладів фахової передвищої мистецької освіти – Хоровий колектив Вінницького фахового коледжу мистецтв імені Миколи Леонтовича.
Також премії отримали дитячий народний художній колектив, хор «Співочі пташки» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, «Камерний хор ім. О.Петросяна» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та вінницька дослідниця творчості Леонтовича Лариса Семенко – завідувачка відділу новітньої історії Вінницького обласного краєзнавчого музею.