Вже майже рік Ярослава Шевцова з Луганщини живе та працює у Вінниці. Тут жінка разом із подругою відкрила власну справу, невеличку кав’ярню, яку назвала «Simba». Саме таке псевдо було у її ,загиблого на фронті, коханого Олександра Коломієць. Дівчина поділилась своєю історію кохання та життя з журналісткою «Новин Вінниці».
Родина Ярослави зупинилась у Франції. Жили разом з іншими біженцями-українцями при монастирі. Дівчина знайшла роботу, вивчила мову. Але у її житті саме тоді сталося знайомство, яке раз і назавжди змінило все.
Під час ротації військового у Хмельницькому закохані нарешті зустрілись. Вони провели разом усього місяць, але він дав зрозуміти обом, що це справжнє кохання.
Олександр Коломієць родом з Вінниччини, загинув 27 березня минулого року, йому було всього 25 років. Молодий, сильний та амбітний, він любив життя і свою Ярославу. Мріяв одружитись, але не встиг.
У Вінниці Ярослава знайшла не тільки дім, а й справжніх друзів. Кав’ярню «Simba» вона відкрила разом своєю знайомою Юлею Картавенко.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/c0e94237-7ca1-4170-b4a4-114b93daa0f1-80x53.jpg)
Кав’ярня має стильний дизайн, дитячу кімнату, що дозволяє мамам спокійно посидіти та насолодитись кавою. Тут проходять дитячі дні народження, лунає сміх, смачно пахне та завжди людно.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/b0e58f34-853d-4d9d-8a02-9b73285fb8c5-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/a83bc825-8cc5-40ec-a5d4-2256215be168-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/0e69ef04-e50f-4581-8201-98dbb4f66018-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/0e9d4924-d6c7-4acd-ae45-700982ec39e4-80x45.jpg)