Юні спортсмени з Тульчинської громади увійшли до складу збірної України, яка брала участь у Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який проходив у столиці Сербії Белграді. Участь у змаганнях узяли понад 600 спортсменів більш ніж із 30 країн.
Спортсменів підтримав Фонд “МХП-Громаді” та Вінницька птахофабрика. Вони частково профінансували поїздку спортсменів до Сербії.
Для підготовки та участі спортсменів Тульчинської територіальної громади БФ «МХП-Громаді» виділив 35 000 гривень.
«Пишаємося командами, які представляють нашу країну на різних спортивних змаганнях, — говорить Руслан Волков, директор філії «Птахокомплекс». — Ми постійно підтримуємо наших спортсменів, адже разом ми будуємо сильну та здорову націю, сповнену командного духу та перемог».
«В загальному результаті збірна України стала абсолютною чемпіонкою Європи, адже по всім віковим групам ми вибороли перше командне місце. Такі перемоги неможливі без плідної роботи спортсменів, тренерів, а також людей та організацій, які підтримують та вболівають за наших бійців», — ділиться Володимир Соляр, тренер збірної команди України.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/MMA-1-80x80.jpg)