Вчора, 26 серпня, близько 21.00 на спецлінію поліції 102 надійшло повідомлення від адміністрації центру про зникнення двох хлопчиків віком 9 та 15 років, які тимчасово у них перебували. Телефонів діти при собі не мали.
Отримавши інформацію про зникнення неповнолітніх, на місце події прибула слідчо-оперативна група поліції та ювенальні поліцейські. Працівники поліції опитали керівництво та педагогів закладу, а також їх вихованців.
Орієнтування з прикметами дітей надали всім пересувним патрулям поліції Вінниці.
Як розповіла начальник сектору ювенальної превенції Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області поліції Альона Муліванова, за пів години пошуків неповнолітніх розшукали на спортивному майданчик бази «Динамо».
Як з’ясувалось, старший з хлопчиків вже не вперше самовільно залишає реабілітаційний центр.
Правоохоронці доставили дітей назад до закладу.
Ювенальні поліцейські провели з хлопцями профілактичну бесіду та пояснили, які небезпеки могли на них чекати.