Поліцейські офіцери громади Тульчинського райвідділу поліції Вадим Андрушко та Максим Данчишин перебуваючи на території обслуговування, виявили повалене дерево на дорозі через негоду. Воно впало та створювало перешкоди для безпечного руху транспорту на автодорозі сполученням Тульчин-Шпиків.
Про це повідомили в Тульчинському районному відділі поліції.
Правоохоронці одразу взялись за роботу використавши інструменти, якими оснащений службовий автомобіль поліцейського офіцера громади. Вони оперативно ліквідували наслідки негоди та відновили рух транспорту.
«В цей день сильний вітер наробив шкоди людям. Проїхавши далі офіцер побачив, як люди намагаються ліквідувати наслідки негоди й допоміг.
Шериф – це не лише про закон і порядок, це про життя громади, про потреби мешканців та шляхи їх вирішення», – повідомили у райвідділі поліції.