Днями до поліцейського офіцера Вапнярської територіальної громади звернулись місцеві жителі, які повідомили, що на Привокзальній площі перебуває жінка похилого віку, одягнена не за сезоном.
Про цей випадок повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Офіцер знайшов пенсіонерку, вона була дезорієнтована та не могла зрозуміти де знаходиться і що відбувається. Офіцер швидко встановив особу жінки та зв’язався з її рідними.
Виявилось, що бабуся приїхала до Вапнярки автобусом, а сама проживає за 20 кілометрів від вказаного населеного пункту. Поліцейський, не зволікаючи, доставив її до поліцейської станції, напоїв гарячим чаєм, після чого передав родичам.