З відпочинку на Закарпатті повернулися понад три сотні дітей наших ветеранів. Це був третій заїзд у позаміський дитячий заклад «Водограй». Подорож для дітей наших воїнів організовано в рамках виконання Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
«Протягом останніх двох місяців такою можливістю скористалися майже 800 діток, батьки яких захищали Україну від російської агресії. Діти пільгових категорій з районів та міст Вінницької області відпочивали біля підніжжя гір у мальовничому містечку Чинадійово. Культурно-розважальна програма для діток включала відвідування музеїв, історичних та пам’ятних місць, екскурсії до міст Ужгород та Мукачево.
До місця відпочинку та у зворотному напрямку групу супроводжували вихователі та медичні працівники. Завдяки реалізації Обласної цільової програми відпочинок для дітей був безкоштовним», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/DITY1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/DITY2-80x50.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/DITY3-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/DITY4-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/DITY5-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/DITY6-80x55.jpg)