Від початку повномасштабної війни у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні надали допомогу 635 дітям з-поміж ВПО. Команда кардіохірургів під керівництвом і за безпосередньої участі академіка, директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України Василя Васильовича Лазоришинця провели 10 операцій на відкритому серці.
Як зазначили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, з 24 лютого заклад не припиняв свою роботу, а навпаки – весь персонал працює у посиленому режимі. У поліклініці продовжили графік роботи.
На базі лікарні працює сімейна кімната Рональда МакДональда. У ній дітки відпочивають та розважаються і на деякий час забувають про свої хвороби.