У Вінницькому фізико-математичному ліцеї №17 провели благодійний ярмарок, під час якого збирали кошти для підтримки Сил оборони. До акції долучилися усі класи навчального закладу. Продавали смаколики, фотографувалися за донат для ЗСУ, співали в караоке та купували подарункові сертифікати.
Про це повідомили на сторінці Вінницький фізико-математичний ліцей №17.
«Вчора ми від серця збирали кошти на благодійному ярмарку на допомогу нашим сталевим військовим ЗСУ.
Долучилися усі класи разом із вчителями. Пропонували вареники, деруни, фаршировану рибу, кекси, желе, попкорн, солодку вату та інші смаколики. Також за донат можна було зробити фото в українських костюмах та костюмах мультяшних героїв, картину у виконанні вчителя, заспівати пісню у караоке, пограти в теніс із дідусем-майстром спорту нашого учня, а також придбати подарункові сертифікати від учителів.
Нам вдалося зібрати понад 100 000 грн нашим захисникам та захисницям. Дякуємо за можливість навчатися, працювати та жити!», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY1-4-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY2-5-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY3-6-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY4-5-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY5-4-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY6-4-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/LITSEY7-3-80x53.jpg)