Понад 100 рятувальників та 15 одиниць спецтехніки взяли участь у проведенні пожежно-тактичних навчань в селі Чуків Немирівської територіальної громади спільно з пошуково-рятувальною групою Добровільної пожежної дружини Валбжих (Республіка Польща) та медичної рятувальної групи Польського Червоного Хреста.
Про тренування повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
За задумом навчань, в результаті потрапляння ракети у будівлю школи, відбулося часткове її руйнування та загоряння на першому поверсі.
Піротехнічним розрахунком проведено роботи по вилученню залишки крилатої ракети Х-101. Також до робіт було залучено кінологічні розрахунки вінницьких та польських рятувальників для пошуку та рятування людей з-під завалів.
Як зазначили в підсумку, навчання були проведені на найвищому рівні.