На сесії Вінницької міської ради прозвітувала директорка департаменту фінансів Наталія Луценко про використання резервного фонду. За її словами, загалом було використано майже 30,3 млн грн. Вона доповідала, які ресурси для подолання викликів задіяв резервний фонд бюджету ВМТГ.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Левову частку із резервного фонду, а саме 26,6 млн грн направили на подолання наслідків теракту 14 липня, що став найбільшим випробуванням для Вінницької громади.
Їх використали на відновлення дахів 5 постраждалих будинків, заміну віконних блоків у 30 та дверних – у 4 багатоповерхівках.
Коштом резервного фонду також здійснили капітальні ремонти будівель закладів освіти, які зазнали руйнувань внаслідок ракетного удару: КЗ «Вінницький ліцей №8» та «Дошкільний навчальний заклад №27 ВМР». Також відремонтували приміщення Вінницького відділу ДРАЦС з укриттям та дві квартири у будинку на вул. І. Бевза, 2.
Іншим важливим напрямом використання коштів стало обслуговування й підсилення системи оповіщення та інформування населення у разі виникнення небезпеки. На відповідні цілі було спрямовано 3,7 млн грн.