У Вінницькій області працює безкоштовна виїзна гінекологічна бригада медиків. Потрапити на прийом до гінеколога можуть пацієнтки з найвіддаленіших куточків Вінниччини. Вже пів тисячі пацієнток проконсультувалися та отримали допомогу завдяки фахівцям мобільної бригади.
«Наша мобільна бригада розпочала працювати у грудні минулого року. За цей час оглянули близько 500 пацієнтів. Жінок, які потребують додаткових обстежень та консультацій, фахівці направляють до медичних закладів. Важливо, щоб навіть попри війну наші мешканці мали доступ до медичних послуг», – зазначила керівниця обласного перинатального центру обласної клінічної лікарня ім. М.І.Пирогова Інна Кукуруза.
Пацієнти бригади можуть отримати наступні послуги:
Огляд гінеколога та сімейного лікаря;
Ультразвукове дослідження;
Отримати консультацію яка стосується породіль чи допологового періоду;
Отримати консультацію щодо венеричних захворювань, зокрема ВІЛ;
Підтримка та консультація постраждалих від насильства, медична та психологічна допомога.
Графік виїзду бригад у травні:
Анна Болховітіна