У пʼятницю в ліцеї селища Оратів на Вінниччині активно діяли понад 30 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки для локалізації пожежі. Внаслідок дієвого втручання фахівців із трьох підрозділів 2-го державного пожежно-рятувального загону загоряння вдалося стримати. Інцидент виник у шкільній їдальні, і адміністрація закладу оперативно повідомила про це рятувальну службу. Негайно після отримання повідомлення педагоги організували евакуацію 250 осіб, включаючи учнів та персонал.
Рятувальники, використовуючи спеціальне обладнання для захисту дихальних шляхів, ефективно припинили поширення вогню в їдальні.
Андрій Бабкін, керівник навчання з пожежної тактики, підкреслив, що подібні тренування перевіряють готовність рятувальників до дій у надзвичайних ситуаціях та розглядають характеристики об’єктів з великою кіль