Працівників обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім.академіка О.І. Ющенка відзначили Почесними грамотами МОЗ України. У лікарні надають лікування пораненим бійцям та постраждалим від бойових дій.
Вручила їх директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.
«Хочу подякувати усім працівникам закладу. Ви як ніхто знаєте наскільки зросло навантаження на медицину з початку повномасштабної війни. Дякую вам за роботу, людяність та професіоналізм, за те що працюєте і наближаєте нашу Перемогу», – зазначила Ольга Задорожна.