Директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна та її заступниця Тетяна Бондаренко зустрілися із менеджером проєкту Expertise France Артуром Ланглуа.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
До зустрічі також долучилися членкиня постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Вікторія Родінкова та завідувач кафедри епідеміології Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова Дмитро Палій.
Expertise France – французьке агентство міжнародного технічного співробітництва уже реалізовує ряд проєктів в Україні.
Йшлося також про нагальні потреби щодо епідеміологічної ситуації та лікування інфекційних хвороб.