На Вінниччині правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних медичних закладів у зловживанні службовим становищем.
Про це повідомили в Поліції Вінницької області.
За даними слідства, упродовж 2022–2023 років керівник комунального некомерційного підприємства підписував накази про нарахування працівникам надбавок у розмірах, що перевищували встановлені законодавством та колективним договором обмеження.
У результаті таких дій медичному закладу було завдано матеріальних збитків на суму понад 1,16 млн гривень.
Факт завдання шкоди підтверджено висновком судової економічної експертизи.
Наразі директору лікарні повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії.








