Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Вінницької окружної прокуратури до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними та скасування рішень про державну реєстрацію майнових прав на гідротехнічні споруди на території Якушинецької сільської громади Вінницького району.
Про це повідомили у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.
«Встановлено, що у 2015 році товариство отримало в оренду для рибогосподарських потреб два водні об’єкти. Згодом орендар безпідставно, в порушення вимог чинного законодавства України, набув у приватну власність нерухоме майно, розташоване на водоймах, – гідротехнічні споруди загальною площею понад тисячі квадратних метрів вартістю 32,5 млн грн.
Оскільки незаконне використання гідроспоруд могло призвести до порушення їхньої функціональності та створення небезпеки для довкілля, прокуратура у судовому порядку ініціювала їх повернення у власність громади», – йдеться у повідомленні.
Після набуття рішенням законної сили контролюватиметься його реальне виконання.
Про події, пов’язані з реєстрацію майнових прав на ці гідротехнічні споруди, ми повідомляли раніше.
Фото – ілюстративне.