Робота над виконанням запитів від військовослужбовців Сил оборони не припиняється. Найчастіше захисники потребують дронів для розвідувальної та ударної роботи.
Про це повідомили в пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.
Останніми тижнями працівники прокуратури передали чотири квадрокоптери у чотири військові підрозділи.
«Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise «став на службу» у 3-му прикордонному загоні імені Героя України полковника Євгенія Пікуса. Також у військові частини піхотинців, ДШВ та «азовців» відправлено по дрону DJI Mavic 3», – йдеться у повідомленні.
У прокуратурі зазначили, що запити військовослужбовців виконуємо за благодійні та профспілкові внески співробітників окружних та обласної прокуратури Вінниччини.
«Ми зацікавлені, щоб у бійців було все необхідне для оборони країни та її народу. Працюємо над виконанням наступних запитів», – повідомили в прокуратурі.